Kalhotky Triola

Triola je první firmou na trhu dámského spodního prádla a plavek, která se rozhodla všem svým zákaznicím zaručit, že nové značky ČESKÉ PRÁDLO a ČESKÉ PLAVKY garantují český původ výrobku, jeho originalitu, preciznost zpracování, trendovost i nejvyšší kvalitu materiálů.Nové viditelné označení ČESKÉ PRÁDLO nebo ČESKÉ PLAVKY vám tak jednoznačně pomůže v orientaci na dost nepřehledném trhu, kde se často pod luxusně znějícími názvy etablují značky a výrobky zdánlivé kvality a nejasného původu.

 

TRIOLA je český originál

Vznik dvou nových značek ČESKÉ PRÁDLO a ČESKÉ PLAVKY je důsledkem současného trendu, který znovu fandí kvalitním a originálním českým výrobkům. Důraz na českost je aktuálním požadavkem moderního spotřebitele – a roste s jeho důrazem na kvalitu. Po některých negativních zkušenostech z globálního trhu jsme se vrátili k pojmu: tradiční česká kvalita a důvěra v české značky.Triola jako jediný český výrobce se může pyšnit dlouholetou, a nikdy nepřerušenou, tradicí a zkušeností s výrobou prádla, a to již od roku 1919. Splňuje tak trend „návratu ke kořenům“, k noblesnímu symbolu prvorepublikové kvality. Nyní jsme moderní, dynamická a ryze česká společnost, která svoji výrobu soustřeďuje výhradně v České republice. Máme výrobní závod v Horním Jiřetíně na Mostecku, zaměstnáváme české pracovníky a odborníky. Jsme si vědomi toho, že navrhujeme a šijeme prádlo pro české zákaznice. Díky našim zaměstnancům, a vám zákazníkům, se také můžeme pyšnit faktem, že máme své originální vzory chráněny Úřadem průmyslového vlastnictví ČR, a že jsme v letech 2006 až 2010 získali v rámci vládního programu ČESKÁ KVALITA třikrát značku kvality Czech Made.

 

Při tvorbě se inspirujeme na světových módních veletrzích v Paříži, Miláně či Mnichově   a světovost importujeme do Čech, kde ji pak modelujeme přímo na míru potřebám a představám českých žen. Jako český výrobce dokážeme flexibilně reagovat na vaše specifické požadavky – pravidelně připravujeme průzkumy. Testujeme střihy novinek přímo na českých ženách, známe jejich odvahu k módním trendům a nákupní zvyklosti. Navrhujeme a vyrábíme precizně propracované střihy prádla a plavek až do velikosti košů G, H a I prostě proto, že české ženy takové jsou!

Jednoduše řečeno, označením ČESKÉ PRÁDLO a ČESKÉ PLAVKY vám garantujeme, že naše výrobky TRIOLA a Charme jsou vždy originálně navrženy, precizně zpracovány a pod důslednou kontrolou s pověstným českým umem ušity u nás - v České republice. Chceme vás ujistit, že jsou z atestovaných a velmi kvalitních materiálů. Vzhledem k tomu, že v Triole pracují převážně ženy, můžeme tvrdit, že české ženy navrhují a šijí ČESKÉ PRÁDLO a ČESKÉ PLAVKY českým ženám „doslova na míru“.

(převzato z webu výrobce Triola a.s.)

Ukázka kalhotek Triola:

 


Pokud se vám líbí krásné kalhotky, navštivte tanga a nebo další stránky o dámském spodním prádle korzety Další stránky o spodním prádle spodní prádlo lormar nebo italské spodní prádlo spodní prádlo axami