Kalhotky Triumph

Od jemného svůdného spodního prádla až po vysoce funkční sportovní prádlo, od mladistvých trendy modelů až po pánské spodní prádlo - taková je nabídka společnosti Triumph International. Kvalitní spodní prádlo, noční prádlo a plavky jsou určeny pro ženy všech věkových kategorií a Triumph International nezapomíná ani na muže.načka Triumph nabízí atraktivní modely sledující nejnovější trendy, kombinující styl, svůdnost, eleganci a funkčnost. Nabídka spodního prádla je doplněna nočním prádlem a každý rok přichází nová módní kolekce plavek.

Miss Triumph - Kolekce je určena všem odvážným ženám a dívkám se smyslem pro humor a vlastním názorem a stylem. Je zároveň sportovní, ženská i svůdná. Perfektně doplní každou vaši náladu.

Sloggi je díky své vysoké kvalitě a pohodlí, které nabízí, nejprodávanější značkou kalhotek na světě. Kromě dámského a pánského spodního prádla přichází každý rok i nová trendy kolekce plavek.

Nová kolekce spodního prádla Triumph a Miss Triumph odráží nejnovější módní trendy a představí se v překrásných barvách, jakými jsou romantická růžová, odstíny vanilkové a světle zelené, trendy šedá či atraktivní tyrkysová barva. Součástí kolekce je tradičně i okouzlující noční program – pyžamka a sexy noční košilky ze vzdušných luxusních materiálů zdobené atraktivními detaily a svůdnou krajkou.

 

Hlavním tématem sezóny jaro/léto 2011 je vyjímečná kolekce tvarujícího spodního prádla Shape Sensation, která klade důraz na vytvoření perfektní siluety. Toto spodní prádlo je nejen vysoce funkční, ale zároveň velmi svůdné. Během vteřiny zajistí neodolatelný výstřih, štíhlý pas, ploché bříško či pevný zadeček. Atraktivní střihy, nejmodernější materiály a trendy barvy podtrhují jedinečnost této kolekce.   

 

Samozřejmou součástí kolekce jaro/léto 2011 jsou plavky. V průběhu večera budou představeny plavkové série značek Triumph a Miss Triumph, inspirované tropy, exotickými motivy a zvířecími vzory. Kolekci plavek vévodí luxusní série High Fashion z vysoce kvalitního italského materiálu. Tyto plavky v okouzlujících střizích, zdobené krystaly Swarovski, se představí v trendy šedé a elegantní černé barvě. Nakoupit kalhotky můžete například v internetových obchodech.


Pokud se vám líbí krásné kalhotky, navštivte tanga a nebo další stránky o dámském spodním prádle korzety Další stránky o spodním prádle spodní prádlo lormar nebo italské spodní prádlo spodní prádlo axami