Stahovací kalhotky

Stahovací kalhotky jsou pomocníkem každé ženy, která je nespokojena se svou postavou. Máme pro vás připraveno jemné stahovací kalhotky i funkční stahovací prádlo, které zahrnuje jak kalhotky, tak body. Stahovací spodní prádlo můžete nakoupit v bílé, černé i tělové barvě. Stahovací prádlo nabízíme za bezkonkurenční ceny. Stahovací prádlo je vhodné pod každé oblečení... Můžete si pořídit i pohodlné stahovací prádlo Eldar. 

Ukázka stahovacích kalhotek:

Dámské hladké stahovací kalhotky WOLBAR Perfecta. Jedny z nejoblíbenějších stahovacích kalhotech na trhu. Stahovací kalhotky jsou vyrobeny z velmi kvalitního a vysoce příjemného materiálu. Tyto stahovací kalhotky jsou hladké a ocení ji ženy, které skutečně očekávají od stahovaček kvalitu a funkčnost. Stahovací kalhotky díky svému střihu jsou velmi příjemné na těle i při celodenním nošení.

 

Formující kalhotky 50041 – TALIA vysoké jsou vhodné, pokud chcete mít hodně ploché břicho. Ideálně formují partie pod prsy. Navíc speciální silikónové pásky,které se přilepí k pokožce a zabraňují shrnování horního lemu kalhotek dolů..


Pokud se vám líbí krásné kalhotky, navštivte tanga a nebo další stránky o dámském spodním prádle korzety Další stránky o spodním prádle spodní prádlo lormar nebo italské spodní prádlo spodní prádlo axami